Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Sam Taylor-Johnson |
4,0
|
|
Dominic Channing-Williams
(asystent)
|
||
Robert Kiernan
(asystent)
|
||
Jordan McInnes
(asystent)
|
||
Nicholas Pelecanos
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Rebecca Radcliffe
(asystent)
|
||
Ben Robles-Acosta
(asystent)
|
||
Sophy Taylor
(asystent)
|
||
Forrest Viola
(asystent)
|
||
David 'Wex' Wechsler
(asystent)
|
||
Ben Wicks
(asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Hannah Banks
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sasha Hinde
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Matt Greenhalgh | ||
Paula Casarin
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Edward Dorman
(nadzorca ciągłości scenariusza) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Andrea Trigo
(nadzorca ciągłości scenariusza) (asystent)
|
||
Producenci | Ocena | |
Nicky Kentish Barnes
producent
|
||
Debra Hayward
producent
|
||
Alison Owen
producent
|
||
Ron Halpern
producent wykonawczy
|
||
Daniel Hank
kierownik produkcji (drugi) (Nowy Jork)
|
||
Anna Marsh
producent wykonawczy
|
||
Joe Naftalin
producent wykonawczy
|
||
Elizabeth Small
kierownik produkcji
|
||
Sam Taylor-Johnson
producent wykonawczy
|
4,0
|
|
Amry Landsberg
nadzorca produkcji
|
||
Gemma Jones
nadzorca produkcji
|
||
Jason Kirk
nadzorca produkcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Gretchen McGowan
kierownik produkcji
|
||
Emma Zee
nadzorca postprodukcji
|
||
Hannah Adey
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Catrin Elizabeth Burns
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Phillip Chambrin
koordynator produkcji
|
||
Darnell Dacres
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jordan Hank
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Spencer Hugo
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Kara McCarthy
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Tina Vidmar
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Denisa Wartinbee
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Kenzie Wilkin
producent (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Marisa Abela
Amy Winehouse
|
||
Jack O'Connell
Blake Fielder-Civil
|
6,8
|
|
Eddie Marsan
Mitch Winehouse
|
7,0
|
|
Lesley Manville
Cynthia Winehouse
|
||
Juliet Cowan
Janis Winehouse
|
||
Bronson Webb
Joey
|
||
Ansu Kabia
Raye Cosbert
|
||
Harley Bird
Juliette
|
||
Matilda Thorpe
Melody, ciocia
|
||
Sam Buchanan
Nick Shymansky
|
||
Pierre Bergman
Gracz w pubie
|
||
Colin Mace
Starszy kierownik Island Records
|
||
Tim Treloar
Funkcjonariusz CID
|
||
Jasmine Kerr
DJ radiowy
|
||
Christos Lawton
Jones "PC"
|
||
Jeff Tunke
Mark Ronson
|
||
Thelma Ruby
Wspaniała ciocia Renee
|
||
Michael S. Siegel
Harold, wujek
|
||
Dywayne Thomas
Człowiek z ekipy informacyjnej
|
||
Anna Darvas
Shelley
|
||
Tyler Valerie
Tancerka w klubie Ronnie Scotts
|
||
Ryan O'Doherty
Chris Taylor
|
||
Kumbi Mushambi
Darcus
|
||
Bolaji 'BJ Kenny' Kehinde
Dyrektor wykonawczy wytwórni Island Records
|
||
Lester Kamen
Chłopak spinający taśmą
|
||
Ario Nahavandi
Opiekun kościoła
|
||
Jo Krayer
Marketingowiec
|
||
Tracey Lushington
Jane Winehouse
|
||
Cornel Bradford
Pieszy w Nowym Jorku
|
||
Izaak Cainer
Alex Winehouse
|
||
Cher Myra
Uczestniczka koncertu
|
||
James Anderson
Kolega z pubu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Doug Berry
Paparazzi (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stuart Cooke
Przechodzień (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zoltan Rencsar
Ochroniarz na wydarzeniu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jacob Trup
Znajomy z pogrzebu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pete Lee-Wilson
Perfumowany Paul
|
||
Spike Fearn
Tyler
|
||
Francesca Henry
Chantelle
|
||
Liv Longborne
Catriona
|
||
Samuel Anderson
A&R Man
|
||
Amrou Al-Kadhi
Człowiek d / s rozwoju
|
||
Therica Wilson-Read
Becky
|
||
Miltos Yerolemou
Jimmy
|
6,7
|
|
Olivia-Rose Colliard
Abby, dziecko
|
||
Daniel Fearn
Pap
|
||
Shahzad Ali
Pap
|
||
Phillip Browne
Pap
|
||
Sean Earl McPherson
Lider zespołu
|
||
Harry Belcher
Pap bez twarzy
|
||
Anjelo Disons Ntege
Wokalista chórku Amy
|
||
Sam Oladeinde
Wokalista chórku Amy
|
||
Daniel Wealthyland Jr.
Wokalista chórku Amy
|
||
Jason Ansere
Gitarzysta w zespole Amy
|
||
Nii Ayitia Adu-Aryee
Gitarzysta w zespole Amy
|
||
Mike De Souza
Gitarzysta w zespole Amy
|
||
Ezekiel Ajie
Basista w zespole Amy
|
||
Manley O'connor
Kejbordzista w zespole Amy
|
||
Matt Redman
Kejbordzista w zespole Amy
|
||
Louis Dowdeswell
Trębacz w zespole Amy
|
||
Jack Jones
Trębacz w zespole Amy
|
6,0
|
|
Maximillian Ellenberger
Saksofonista w zespole Amy
|
||
Simon Marsh
Saksofonista w zespole Amy
|
||
Finlay Mcewen
Saksofonista w zespole Amy
|
||
Edward Parr
Puzonista w zespole Amy
|
||
Felix Higginbottom
Perkusista w zespole Amy
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Polly Morgan | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Nick Cave |
7,5
|
|
Warren Ellis | ||
Kostiumy | Ocena | |
PC Williams | ||
Montaż | Ocena | |
Laurence Johnson | ||
Martin Walsh |
7,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Samuel James
perukarz
|
||
Louise Young
charakteryzator
|
||
Tamara Meade
charakteryzator
|
||
Tamara Meade
fryzjer
|
||
Lily Sumner
charakteryzator
|
||
Lily Sumner
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Sarah Greenwood
scenograf
|
||
Alex Bowens
dyrektor artystyczny
|
||
Joe Howard
dyrektor artystyczny
|
||
Matthew Kerly
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Gabrielle Rosenberg
dekorator wnętrz
|
||
Katie Spencer
dekorator wnętrz
|
||
John McHugh
dyrektor artystyczny (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Emma MacDevitt
dyrektor artystyczny
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Niv Adiri
mikser ponownego nagrania
|
7,0
|
|
James Bishop
operator postsynchronu
|
||
Will Frances
operator postsynchronu
|
||
Glenn Freemantle
projektant dźwięku
|
||
Rashad Hall-Heinz
mikser
|
||
Miles Henry
mikser ponownego nagrania
|
||
Romi Martinez
mikser ponownego nagrania
|
||
Mike Prestwood Smith
mikser ponownego nagrania
|
||
Tristan Rose
operator postsynchronu
|
||
Mike Tehrani
mikser postsynchronu
|
||
Glenn Freemantle
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Neil Damman
technik
|
||
Joe Holden
technik (asystent)
|
||
Sophie McGown
koordynator efektów specjalnych
|
||
Hayden Sheridan
technik
|
||
Richard Van Den Bergh
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Nina Gold
dobór obsady
|
||
Ben Pickering
montaż efektów wizualnych
|
Pozostałe
Proszę czekać…